Bizi Takip Edin

Hakkımızda

Hakkımızda

Hikayemizi Keşfedin

Her kadın kendinin kahramanıdır

Kozmetik dünyasına hızlı ve emin adımlarla giriş yapan Shero Kozmetik kadın girişimci zekâsı ve azmi ile Türkiye’de bir ilki başardı.  Yeniliklere ve yeni dünya düzenine ayak uyduran teknolojilerinin yanı sıra insan ve hayvan hayatına verdiği değer ile kısa sürede kendini kanıtladı. Tek kullanımlık kapsül içerinde fondöten üretimi ile başlayan serüvenine her cilt tipinin ihtiyacı olan cilt bakım ürünleri eklenerek başarısına başarı katan Shero Kozmetik vegan içerikleri ve çevre dostu ürünleri ile Kozmetik dünyasında kısa sürede hedeflerinden çok daha fazlasını başarmış olup yenilikçi ürünleri ile gelişmeye devam etmektedir. Macerasına 2022 yılında başlayan Shero kozmetik daha şimdiden Miniso gibi çok büyük mağaza zincirlerinde yerini aldı.

Miniso dünya çapında tanınmış olan bir Çin mağaza zinciri olup seçkin ürünlerin satışını yapan büyük ve güvenilir mağaza zincirlerinin başında gelmektedir.

Image link

Kadınları desteklemenin bizim için önemini ve kadınların kendi kahramanları olma yollarında daima arkalarında olacağımızı göstermeyi amaçlıyoruz. Müşteri beklentilerinin ötesinde ürünler  yaratarak hizmet sunmak ve kozmetik sektöründe elde ettiğimiz başarılarımızı sürdürerek global kozmetik pazarında güvenilir ve canlı dostu dünya birincisi bir marka olmak istiyoruz.

Kozmetik sektöründe, kadın bir girişimci olarak çıktığımız bu yolda Türkiye’de bir ilki ve yeniliği gerçekleştirerek kapsül içerisinde renkli makyaj ürünlerinin üretimini ve kişisel bakım ürünlerini başlatarak modern ve ileri teknoloji kullanarak her zaman  kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı,müşteri memnuniyetini sağlamayı ve beklentileri karşılamayı hedefliyor ve bunları gerçeğe dönüştürüyoruz.

Image link

Kozmetik sektöründe, kadın bir girişimci olarak çıktığımız bu yolda Türkiye’de bir ilki ve yeniliği gerçekleştirerek kapsül içerisinde renkli makyaj ürünlerinin üretimini başlatmış ve Shero ismiyle makyaj dünyasına adım atmış bulunuyoruz.

Image link
Image link
Image link
Image link
Doğa ve Hayvan Dostu

Bu Dünya Hepimizin

Hayvanlar üzerinde test yapmayan shero kozmetik peta sertifikasına sahip bir markadır.

Image link

Doğa ve Çevre Dostu Marka

Tüm varlıklar, doğal istek ve içgüdülerine göre doğal hayatlarını doyasıya yaşamak için özgürlük isterler. Bizlerde Shero Kozmetik ailesi olarak yaratılmış her varlığı kendi doğasında özgürce yaşamasını destekliyor ve bunun için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Önceliğimiz her varlığı kendi doğasında dilediğince yaşaması, bunun için ürünlerimiz PETA ve VEGAN sertifikalarına sahiptir.

 

Hayvanlara yapılan düşüncesizce zulümleri hayatınızdan çıkarmak ve kullandığınız ürünlerin çevreye zarar vermemesi adına Shero kozmetik Hiçbir hayvansal içerik kullanmayan, hayvanlar üzerinde test yapmayan Shero ile gerçek bir hayvan ve çevre dostu ürünleri ile tanışın. Cildinizde ferah olsun içinizde…

araltransfer.com - Kuzey Kıbrıs Transfer Hizmetleri clsizolasyon.com - İzmir İzolasyon ve Yalıtım Hizmetleri kktc.pro - Kuzey Kıbrıs Web Tasarım Hizmetleri Uğur Diş Concept - İzmir Mimarlık Ofisi Motosiklet Kıbrıs - Kuzey Kıbrıs Motosiklet İkinci el alış ve satış Göktuğ Gülsever Mimarlık - İzmir Mimarlık Ofisi Çözüm Reklam Fuar Hizmetleri Robson Pharma Aymore Bitkisel Adana Orman Ürünleri İzgi Kurukahve Dünyası İzgi Baharat Dünyası Shero Cosmetic - Kozmetik Ürünleri Güvenyol Sürücü Kursu Gold İlaç A.ş.