Bizi Takip Edin

Sıkça Sorulan Sorular

SIKÇA SORULAN SORULAR

  • SHERO AHA BHA MASK NEDİR? Bu direkt asit maskesi cildinize peeling etkisi yaratarak yenilenmiş ve daha aydınlık görünümlü bir cildi açığa çıkarmaya yardımcı olur. Glikoli acid, Laktik acid, Salisilik acid içeriği ile formüle edilmiş olan bu maske sürüldüğü andan itibaren cilt yüzeyinde yenilenmeye yardımcı olur. Düzenli kullanımda ince çizgilerin ve kusurların görünümü azaltmayı hedefler. Etkisi dermatolojik olarak test edilmiştir. Gece kullanımına uygun olan bu maske ile cildinizin bebeksi görünüme kavuşmasına katkıda bulunun.
  • SHERO AHA BHA MASK FAYDALARI NELERDİR? Taze, sağlıklı ve aydınlık görünümlü bir cilt için gece boyunca ciltte eksfoliye etkisi yapar. Gözenekleri tıkayabilecek kirlerden cildi uzak tutar. Ciltteki pürüzlü doku hissini azaltır. Cilt tonu farklılıklarını gidermeye yardımcı olur. Genişlemiş ve tıkanmış gözeneklerin açılmasına ve sıkılaşmasına katkıda bulunur. Peeling etkili bu maske cilt yenilenmesini destekler.
  • SHERO AHA BHA MASK ÜRÜNÜ NASIL KULLANILIR? Cilt temizliğinin ardından birkaç damla şeklinde iyice kurulanmış tüm cilde uygulanır. 10 dakika beklettikten sonra bol su ile durulanır. Uygulamalar arasından en az 3 gün olmak şartıyla haftada 2 kez yalnızca gece kullanılması tavsiye edilir. Göz çevresi ile temasından kaçının. Ürünü direkt güneşten koruyunuz.
  • SHERO GECE VE GÜNDÜZ KREMİ HER CİLT TİPİNE UYGUN MU? Evet Shero gece ve gündüz kremini her cilt tipi gönül rahatlığı ile kullanabilir.
  • HANGİ CİLT TİPİNE SAHİP OLDUĞUMU NASIL ANLARIM? Cildini ne kadar tanıyorsun yazımızı inceleyebilirsiniz. Size rehber olacaktır.
  • SHERO AHA BHA MASK ETKİSİNİ NE ZAMAN GÖSTERİR? AHA BHA mask yüzünüze peeling etkisi yarattığı için ilk kullanımdan itibaren etkisini gösterir. Ancak tam anlamıyla faydasını görmeniz için düzenli kullanılması tavsiye edilir.
  • SHERO BLACK CARBON MASKESİ YÜZÜMÜ SOYDU NORMAL Mİ? Evet normal. Black Carbon maskesinin asıl amacı yüzdeki ölü deri ve kirlerden arındırmak, bu sebeple uygulamadan birkaç gün sonra çok hafif bir şekilde cildin soyulması beklenen bir durum.
araltransfer.com - Kuzey Kıbrıs Transfer Hizmetleri clsizolasyon.com - İzmir İzolasyon ve Yalıtım Hizmetleri kktc.pro - Kuzey Kıbrıs Web Tasarım Hizmetleri Uğur Diş Concept - İzmir Mimarlık Ofisi Motosiklet Kıbrıs - Kuzey Kıbrıs Motosiklet İkinci el alış ve satış Göktuğ Gülsever Mimarlık - İzmir Mimarlık Ofisi Çözüm Reklam Fuar Hizmetleri Robson Pharma Aymore Bitkisel Adana Orman Ürünleri İzgi Kurukahve Dünyası İzgi Baharat Dünyası Shero Cosmetic - Kozmetik Ürünleri Güvenyol Sürücü Kursu Gold İlaç A.ş.